Hack Strefa

Hacki, Triki i Narzędzia do twoich ulubionych gier i aplikacji na telefon oraz komputer.

King of Avalon Hack [2017] – Nielimitowane Złoto oraz Surowce

King of Avalon Hack Dragon Warfare (2017) – Surowce i Złoto bez limitów!

King of Avalon HackCzy grasz może w King of Avalon Dragon Warfare? Potrzebujesz nielimitowanej ilości złota, czy surowców takich jak drewno, żywność, srebro czy żelazo? Skorzystaj już dziś z King of Avalon Hack dla systemów na smartfony Android oraz iOS, doładuj sobie nielimitowaną ilość złota oraz surowców i rozbuduj swoją fortecę do potężnego poziomu, rozwijaj swoje królestwo i armię poprzez badania, skorzystaj z wielu przyspieszaczy już dziś. Nielimitowane złoto oraz surowce dzięki King of Avalon Hack na telefony z systemem Android/iOS.


King of Avalon Hack – Bonusy:

 • Nielimitowane Złoto ✓
 • Nielimitowane Surowce:
  -Drewno ✓
  -Żywność ✓
  -Żelazo ✓
  -Srebro ✓

King of Avalon: Dragon Warfare Złoto i Darmowe Surowce


Instrukcja obsługi Hacka do Kings of Avalon:

 1. Przejdź do generatora, do którego odnośnik (przycisk) znajduje się powyżej.
 2. Wpisz swój login w grze King of Avalon: Dragon Warfare.
 3. Wybierz ilość Złota oraz Surowców, które chcesz otrzymać w grze.
 4. Przejdź do następnego kroku i poczekaj aż aplikacja wygeneruje Złoto oraz Surowce.
 5. Po zakończeniu procesu odczekaj od kilku minut do paru godzin, wszystko jest zależne od obciążenia serwerów.
 6. Po odczekanym czasie, wyloguj i zaloguj się na konto w grze i ciesz się Złotem oraz Surowcami w grze.

Kilka ogólnych informacji o grze King of Avalon na Android i iOS

W King of Avalon: Dragon Warfare na podstawie Android akcja grana jest w projekcie izometrycznym. Schemat rozgrywki oparto na takich funkcjach jak rozbudowa miasta, pozyskiwanie materiałów i zabieganie o zaplecze technologiczne, werbowanie wielkiej armii, a ponadto zawiązywanie sojuszy z ościennymi władcami oraz walka o angielski tron. Niezależnie od wybieranych przez nas decyzji, środkiem do sukcesu jest jedność z nowymi graczami. Komunikację ułatwia wbudowany czat, a relacje pomiędzy poszczególnymi uczestnikami zabawy mają również handel. Oprócz standardowych jednostek pokroju rycerzy i łuczników, do walki możemy posłać jednego z tytułowych smoków – jego wygląd, nastrój i skuteczność bojowa chcą od wydawanych rozkazów. Bestia szkolona do zabijania wrogów zyskuje Punkty Ataku, z zmian gad wysyłany jedynie do zadań defensywnych i przechowywania zasobów otrzymuje Punkty Obrony. Również w trakcie zmagań możemy zastosować z pomocy Smoczej Kapłanki potrafiącej rzucać zaklęcia dające naszemu wojsku siłę na tle bitwy.

King of Avalon: Dragon Warfare złoto

King of Avalon: Dragon Warfare jest grą strategiczną typu MMO, wydaną między innymi na mobilnym systemie Android. Za jej napisanie dostępne jest studio Diandian Interactive. Też jak część innych póz tego rodzaju, opisywany tutaj tytuł dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

King of Avalon: Dragon Warfare surowceFabuła King of Avalon: Dragon Warfare czerpie garściami z historii arturiańskich. Produkcja przenosi graczy do mitycznej wersji wczesnośredniowiecznej Anglii. Po śmierci Króla Artura, zabitego przez Mordreda w Akcji pod Camlann, kraj pogrążył się w chaosie. Ciało władcy zostało wzięte na tytułową wyspę Avalon, wraz ze słynnym mieczem Excaliburem. Legenda głosi, że osoba, która dobędzie tej stoi, zostanie prawowitym następcą Artura i zaprowadzi porządek w otoczonej wojną krainie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hack Strefa © 2017 Frontier Theme